Проведено турнір з футболу

Дата: 11.09.2018 10:45

8 вересня 2018 року на футбольному полі Тульчинської ДЮСШ пройшов турнір з футболу серед юнаків 2002 – 2003, 2004 – 2005р.н., присвячений Дню фізичної культури та спорту України, 60-річчю заснування Тульчинської ДЮСШ. В турнірі взяли участь команди Тульчинської ДЮСШ та ДЮСШ для дітей сиріт. Учасників турніру вітали із святом: начальник відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицан М.М., в.о. начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації Чепернатий С.В., директор Тульчинської ДЮСШ Чорній А.І., голова ФСТ «Колос» Лазарук М.Я. В результаті цікавих та захоплюючих ігор переможцем турніру стала команда ДЮСШ для дітей сиріт 2002р.н., друге місце посіла команда Тульчинської ДЮСШ, юнаки 2002р.н., третє місце посіла команда ДЮСШ для дітей сиріт «Інтер» 2004р.н. Усі призери турніру були нагороджені дипломами та грамотами відповідних ступенів відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації. Організатори турніру побажали усім учасникам мирного неба, міцного здоров’я та перемог в спорті та житті!