Проведено виховну годину в Тульчинському коледжі культури

Дата: 25.10.2018 11:38

Відповідно до пункту 2 Плану спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення у Вінницькій області, затвердженого першим заступником голови обласної державної адміністрації А. Гижком від 02.07.2018 року № 01.01-18/769, 24 жовтня 2018 року в актовому залі Тульчинського коледжу культури проведено виховну годину зі студентами випускних курсів на тему «Зайнята людина - це щаслива людина, а офіційно зайнята людина - це не тільки щаслива, а і соціально захищена людина» .
У виховній годині взяли участь заступник начальника управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації Олександр Мокринський, завідувач сектором праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації Михайло Бакунчик, голова комісії з припинення діяльності Тульчинського об’єднаного управління ПФУ Вінницької області Олег Боровський, старший державний ревізор – інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Немирівського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Яремчук Артур Вікторович провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ференець та студенти коледжу.
До уваги студентів було доведено інформації щодо наслідків, до яких призводить нелегальна зайнятість і виплата заробітної плати в «конвертах», та про переваги легального працевлаштування, а також наголошено, що тільки легальна праця може забезпечити майбутнє кожного із них.
В ході виховної години студентам були надані вичерпні відповіді на їх запитання, а також повідомлено, за якими телефонами вони можуть звертатись в подальшому у разі виникнення проблемних питань з трудового законодавства.