Проведено засідання районного оперативного штабу з підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період

Дата: 08.09.2017 16:55

Сьогодні в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації відбулося засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та його стабільного проходження.

Засідання штабу провів перший заступник голови райдержадміністрації, голови районного оперативного штабу – Віталій Побережник, за участю першого заступника начальника управління Держпраці у Віннницькій області – Володимира Боковця, старшого державного інспектора з енергетичного нагляду у Вінницькій області – Гнатюка Вадима, представників відділів та управлінь райдержадміністрації, а також керівників підприємств, установ та організацій району.

В ході засідання розглянуто питання щодо стану готовності всіх служб району до опалювального сезону 2017-2018 років, відповідно до заходів, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 11 травня 2017 року №139 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років».

Зокрема, перший заступника начальника управління Держпраці у Віннницькій області Володимир Боковець та старший державного інспектора з енергетичного нагляду у Вінницькій області Гнатюк Вадим зазначили на необхідності своєчасного підписання в Держенергонагляді актів готовності всіх об’єктів теплового господарства до осінньо-зимового періоду та підписання в Держпраці актів обстеження об’єктів теплового господарства з потужністю понад 100 кВт.

Підводячи підсумки даного засідання, керівник штабу, перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Побережник наголосив про проведення всіх заходів для усунення проблемних питань, які виникають під час підготовки до осінньо-зимового періоду в термін до 1 жовтня поточного року.