Проведено засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 01.03.2017 10:50

28 лютого 2017 року в залі засідань районної ради під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Побережника В.І. відбулось засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На порядку денному засідання було розглянуто три питання:
1.Щодо попередження нещасних випадків на водних об’єктах району у зимово-весняний період 2017 року.
2.Затверджено «Комплексний план організаційних та практичних заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків 2017 році на території Тульчинського району»
3. Питання забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення на території Тульчинського району та заходи щодо стабільної епідеміологічної ситуації в районі.
З метою поліпшення заходів щодо забезпечення безпеки і охорони життя людей, за результатами доповідей фахівців та за урахуванням обговорення комісією були дані конкретні завдання відповідальним за окремо вказаний напрямок роботи щодо вирішення даних питань по суті.
На завершення роботи комісії Побережник В.І. звернув увагу присутніх про особисту відповідальність виконавців за виконання даних рішень.