Проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Дата: 28.02.2019 14:12

28 лютого 2019 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. У роботі засідання взяли участь заступник начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області Віктор Харченко, начальник Немирівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Таміла Білієнко, головний спеціаліст Немирівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Олександр Камінський, керівники, спеціалісти з охорони праці підприємств, установ району, де протягом 2018 року сталися нещасні випадки, які були пов’язані із виробництвом та члени ради.
На засіданні було розглянуто наступні питання:
- про стан травматизму виробничого та невиробничого характеру в 2018 році та робота райдержадміністрації щодо реалізації державної політики в галузі охорони праці;
- про заходи щодо запобігання виникненню аварій, пов’язаних із використанням газу в побуті;
- профілактичні заходи щодо попередження виробничого травматизму, відшкодування шкоди потерпілим та організація проведення реабілітації потерпілих;
- про затвердження плану профілактичних заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них;
- про підготовку сільськогосподарських підприємств району до безпечного проведення весняно - польових робіт 2019 року ;
- звіти керівників підприємств району, де на протязі 2018 року сталися нещасні випадки, пов’язані із виробництвом, про проведену роботу за їх наслідками.
За результатами проведення засідання прийнято рішення щодо забезпечення належних, безпечних і нешкідливих умов праці на підприємствах, установах, організаціях району усіх форм власності, попередження нещасних випадків, аварій, пожеж на виробництві та в побуті.