Проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Дата: 04.03.2016 09:58

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що 3 березня 2016 року в конференц-залі районної ради під головуванням першого заступника районної державної адміністрації Побережника Віталія Івановича, відповідно до затвердженого плану роботи на 2016 рік відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. В роботі засідання взяли участь головний державний інспектор відділу нагляду в агропромислового комплексу та соціально-культурній сфері управління Держпраці у Вінницькій області Іващенко Костянтин Віталійович, заступник начальника відділу - страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві професійних захворювань України у Вінницькій області Затайдух Сергій Григорович, страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві професійних захворювань України у Немирівському районі Пашенько Сергій Миколайович, члени районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, керівники, головні спеціалісти, спеціалісти з охорони праці підприємств, установ району, де протягом 2015 року сталися нещасні випадки пов’язані із виробництвом, представники управління газового господарства та комунального підприємства по управлінню будинками.
На засіданні були розглянуті наступні питання:
- про стан травматизму виробничого та невиробничого характеру в 2015 році та робота райдержадміністрації щодо реалізації державної політики в галузі охорони праці ;
- про проведення перевірок димових та вентиляційних каналів житлових будинків, проведення технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання, виявлення та запобігання несанкціонованим підключенням до систем газопостачання, втручанням в роботу газових приладів, вентиляційних і димових каналів;
- про заходи, спрямовані на приведення котельного обладнання, яке експлуатується в закладах освіти відповідно до вимог нормативно-правових актів з питань промислової безпеки та охорони праці. Про організацію проведення районного відбірного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
- профілактичні заходи щодо попередження виробничого травматизму, відшкодування шкоди потерпілим та проведення їм медико-соціальної реабілітації.
- звіти керівників підприємств району, де на протязі 2015 року сталися нещасні випадки, пов’язані із виробництвом, про проведену роботу за їх наслідками.
За результатами проведення засідання та з метою підвищення рівня роботи щодо забезпечення належних, безпечних і нешкідливих умов праці на підприємствах, установах, організаціях району усіх форм власності, попередження нещасних випадків, аварій на виробництві та в побуті, членами районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення було прийнято відповідне рішення. (Дивись текст рішення в рубриці «Охорона праці та безпека життєдіяльності).