Проведено засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших виплат

Дата: 17.06.2016 15:34

14 червня 2016 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Засідання відбулося за участю членів тимчасової комісії та керівників підприємств району, на яких є заборгованість із виплати заробітної плати працівникам.
На засіданні було розглянуто питання «Про стан своєчасності виплати заробітної плати працівникам району та перспективи ліквідації заборгованої заробітної плати на підприємствах району». За результатами проведення засідання було прийнято відповідне рішення.