Проведено зустріч до Дня охорони праці

Дата: 19.04.2018 16:00

Відповідно до Плану заходів з підготовки та проведення у районі тижня охорони праці, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 квітня 2018 року № 125, 18 квітня 2018 року, члени робочої групи провели в Тульчинському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті зустріч за тематикою « Захищене і здорове покоління» з викладачами комбінату та учнями загальноосвітніх шкіл району, які набувають в комбінаті різних виробничих професій. У зустрічі взяли участь страховий експерт з охорони праці Немирівського відділення виконавчої дирекції управління Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Пашенько С.М. та головний спеціаліст сектору праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ткачук В.І.
До уваги слухачів було доведено:
- звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні;
- розпорядження голови районної державної адміністрації «Про підготовку та проведення у районі тижня охорони праці»;
- профілактичні заходи щодо попередження виробничого травматизму та відшкодування шкоди потерпілим, які здійснюються управлінням Фонду соціального страхування України;
Учасникам зустрічі були надані вичерпні відповіді на їх запитання.