Проводи майбутніх захисників

Дата: 05.10.2016 16:58

03 жовтня в приміщенні Тульчинської дитячої музичної школи відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України.
До війська своїх захисників прийшли провести керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Найда, заступник Тульчинського військового комісара Володимир Дребет, представники територіальних громад району, духовенства, батьки та друзі юнаків.
Зі щирими напутніми словами до призовників звернулись Тетяна Найда, Володимир Дребет, настоятель храму Свято-Різдва Христового о. Олександр.
Від імені всіх матерів побажала доброї дороги, терпіння та щасливого повернення додому мати призовника Ольга Осадча.
Від призовників Василь Осадчий запевнив матусь, татусів та усіх присутніх, що вони обов’язково гідно нестимуть почесне звання «Захисник Батьківщини».
Зі словами благословення та молитвою до юнаків звернувся о.Олександр.
Програму прикрасили виступи талановитих виконавців та творчих колективів Тульчинщини.
Насамкінець призовники отримали запашний хліб на щасливу дорогу від матерів та пам’ятні подарунки від голів своїх територіальних громад.