Президент: Рада регіонів є ефективним майданчиком для узгодження дій владної вертикалі

Дата: 27.12.2013 11:09

Президент України Віктор Янукович переконаний, що потенціал Ради регіонів, яка продемонструвала свою ефективність і дієздатність, потрібно нарощувати.
«Необхідно розробити план різних форматів роботи Ради: від загальних засідань до тематичних секцій і робочих груп», - сказав Глава держави на засіданні Ради регіонів. Участь у засіданні Ради регіонів взяв голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан.
На переконання Президента, особливо важливо синхронізувати роботу Ради регіонів із діяльністю Комітету економічних реформ, зокрема щодо соціальної політики, модернізації системи охорони здоров’я, секторальних реформ, політики дерегуляції.
«Ви маєте спільно опрацювати Національний план реформ на 2014 рік. Чекаю від вас план такої роботи вже на початку січня 2014 року», - наголосив Віктор Янукович.
За його словами, в Раді регіонів створено умови для постійного узгодження позицій по всій вертикалі влади в режимі діалогу, який дозволив забезпечити своєчасні й ефективні рішення.