Районна делегація взяла участь у Форумі громадських ініціатив «Я змінюю»

Дата: 31.05.2018 15:03

30 травня 2018 року в приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.Тімірязєва відбувся Другий регіональний Форум громадських ініціатив «Я змінюю», в роботі якого взяли участь представники району: Вячеслав Бондар – голова Громадської ради при райдержадміністрації, директор ПМП «Велс», голова двох районних громадських організацій; Віра Вігуржинська – директор центральної районної бібліотечної системи і голова районної громадської організації «Світ інформації», Юрій Хмелевський – представник райдержадміністрації і голова РЛМО «Оберіг».

Учасників широкого зібрання привітали заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, голова Громадської ради при облдержадміністрації Пилип Прудиус, голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді, директор ВОУНБ ім. К.Тімірязєва Наталія Морозова. На Форумі презентували для громадських організацій області свої пропозиції потенційні донори від проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини», Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», Національного бюро ЄС «Креативна Європа», Фонду «Східна Європа», Програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).

Далі всі працювали в 9 окремих тематичних секціях з підсумковим обговоренням та презентацією практичних пропозицій від кожної секції. Водночас на території проведення Форуму тривав ярмарок громадських організацій, йшов жвавий обмін досвідом та живе спілкування учасників зібрання між собою. Всі отримали методичні матеріали про реалізовані громадські проекти.