Районна спартакіада школярів
Дата: 28.09.2018 10:58
Кількість переглядів: 259
21 вересня 2018року на штучному футбольному полі пройшли змагання з футболу з програми районної спартакіади школярів серед ЗШ 1-2ст., в яких взяли участь 9 шкільних команд. Чемпіоном та призерами стали команди Копіївської, Торківської та Левківської ЗШ. Команди були нагороджені дипломом та грамотами відповідних ступенів відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20180921_151612.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20180921_151627.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20180921_151638.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20180921_151648(2).jpg)