Районні урочистості до Дня підприємця

Дата: 31.08.2018 15:20

31 серпня 2018 року в м. Тульчині відбулись урочисті заходи з нагоди Дня підприємця за участю голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, секретаря Тульчинської міської ради Оксани Трач. В залі засідань були присутні запрошені підприємці району, керівники і працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники районних ЗМІ.
У вітальному слові Віталій Чуба підкреслив роль підприємців у розвитку району і країни, запевнив у державній підтримці такої важливої сфери діяльності громадян та готовності до співпраці в рамках чинного законодавства: «Двері в райдержадміністрації для вас завжди відкриті!»
У сфері малого підприємництва в районі діє 2471 фізична-особа підприємець. За січень-липень 2018 року зареєстровано 162 ФОП. Приватні підприємці району за І півріччя п.р. забезпечили надходження до місцевого бюджету в сумі 12,5 млн. грн., що на 2,8 % більше проти відповідного періоду минулого року. Питома вага надходжень від їх діяльності становить 12,3 % в загальних надходженнях до місцевого бюджету. Також фізичні особи-підприємці забезпечили робочими місцями 1742 людини.
Присутні на зібранні привітали з обласною нагородою – Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради Володимира Ковінька, директора ПВКП «Будівельник».
Керівники району вручили Почесні грамоти та Подяки райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди Дня підприємця: Вячеславу Бондарю, голові Спілки підприємців Тульчинщини і голові Громадської ради при райдержадміністрації; Василю Таратунському, комерційному директору ТОВ «Туль-Чікен»; фізичним особам – підприємцям Олександру Пораді, Олександру Трояну, Ігорю Шлапакову, Миколі Лотишу, приватним підприємцям Василю Кушніру, Василю Дуднику.
Почесними грамотами Тульчинської міської ради об’єднаної територіальної громади були нагороджені фізичні особи – підприємці Дмитро Гнєдов, Руслан Подвишенський, Сергій Капула, приватний підприємець Віктор Дудник. Керівники міжрайонного управління Пенсійного фонду України та районного центру зайнятості Алла Мельник і Лідія Малюта нагородили Почесними грамотами приватних підприємців Ігоря Деркача, Олександра Мензула, Михайла Тимчика, Ірину Подвишенську, Євгенію Шансову, Надію Шевченко.
Учасникам урочистостей дуже сподобалась яскрава і емоційна мистецька програма за участю гурту «Брати», танцювального колективу «Сузір’я», солістів Валентини Яковлєвої, Марії Танасієнко, юної Мілани Белоус, Заслуженого артиста України Олексія Ричка. Приємним сюрпризом для всіх учасників зібрання став сольний виступ одного із нагороджених підприємців – Василя Дудника, який без музичного супроводу гарно виконав відому «Пісню про рушник».