Районний центр зайнятості продовжує проводити міні-ярмарки вакансій

Дата: 30.01.2019 15:26

30 січня 2019 року до Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості завітав представник ТЗОВ "ФУДЖІКУРА Аутомотів Україна Львів".

Чергову міні-ярмарку вакансій для ТЗОВ "ФУДЖІКУРА Аутомотів Україна Львів " провів спеціаліст з підбору персоналу Вячеслав, який проінформував безробітних про режим, умови та оплату праці даного підприємства. Та наголосив, що навчання проходить безпосередньо на виробництві, де є тренери, які навчають за індивідуальним підходом, за напрямками роботи та операціями, а саме : бандаж, клікітовка, розкладка, і професією оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній, верстатів та установок.

У заході взяло участь 30 безробітних, які мали змогу безпосередньо поспілкуватись з представником роботодавця та отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання та роздатковий матеріал з контактами підприємства.