Рейдове відпрацювання в с. Сільниця

Дата: 26.02.2019 18:58

25 лютого з метою перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування службою у справах дітей Тульчинської районної державної адміністрації, Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було здійснено виїзд у село Сільниця.

У ході проведення рейду здійснено перевірку умов проживання дітей у кризових сім’ях. Всього відвідано 4 сімей, в яких виховується 9 дітей.

З батьками було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насилля в сім’ї, торгівля дітьми та попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків.

За результатами рейду складені відповідні акти.