Революція Гідності. Два роки по тому

Дата: 30.11.2015 15:37

28 листопада 2015 року в м.Тульчині на площі М.Леонтовича біля Великого Державного прапора України в рамках Всеукраїнської акції відбувся вечір пам’яті за постраждалими та загиблими учасниками Революції Гідності (2013 – 2014 р.р.) і учасниками АТО (2014 – 2015 р.р.). Це була гарна громадська ініціатива за участю творчої молоді Тульчинського училища культури, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських формувань, релігійних конфесій, районних засобів масової інформації.

Учасники зібрання хором виконали Державний Гімн України, слухали виступи ряду громадських активістів тощо. Наприкінці заходу громадянську панахиду відслужили о.Василій (УПЦ-КП), о.Петро (РКЦ), о.Олександр (УПЦ).