Риторика інвесторів щодо України змінюється, більшість проблем вирішуються в діалозі, – Володимир Гройсман

Дата: 21.01.2019 14:52

Риторика інвесторів – внутрішніх та зовнішніх, які працюють в Україні, суттєво змінилася за останні роки. До того ж більшість проблем вирішуються в діалозі бізнесу та влади. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в коментарі журналістам.

«Ми знаходимося у постійному діалозі з бізнесом. У тому числі заради того, аби той, хто інвестує в нашу економіку, відчував себе захищеним. Ми вже пройшли немалий шлях з розбудови сприятливого ділового клімату. І вже риторика підприємців змінилася. Якщо раніше говорили про численні перевірки, зловживання з ПДВ, то сьогодні нарікань значно менше, – сказав Володимир Гройсман. – Бізнес буде розвиватися, люди матимуть роботу і достойну зарплату».

Раніше Глава Уряду наголошував, що з точки зору майбутнього інвестувати в Україну зараз дуже вигідно. Україна буде стратегічно рухатися в Європейський Союз і Північноатлантичний альянс. А Уряд буде завжди на стороні чесного бізнесу – захищати, допомагати, підтримувати і розвивати.