«Різдвяне диво» у Вінниці

Дата: 14.01.2019 11:12

З метою підтримки і розвитку української національної культури, пропаганди народного мистецтва, фольклорних скарбів, зокрема відродження традиційних обрядів з нагоди святкування Різдва Христового, на виконання розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 22.11.2018 року № 897 «Про заходи щодо проведення в області новорічних і різдвяних свят», делегація Тульчинського району 12 січня 2019 року прийняла активну участь у V обласному фестивалі народної творчості «Різдвяне диво» який проходив у м. Вінниці.
Працівниками Тульчинського районного будинку культури (Бондарчук А.А.), центральної районної бібліотеки (Трембовецька О.Л.) було організовано та презентовано відвідувачам свята «Різдвяну світлицю».
В концертній програмі приймав участь народний фольклорний колектив «Берегиня» Кирнасівського міського будинку культури № 2 (керівник Квасюк Л.Г.).
Свої роботи вишиті картини, рушники, серветки на святі представляла вишивальниця Мазур Є.В. (м. Тульчин).