Робоча нарада з головами органів місцевого самоврядування щодо весняного призову 2019

Дата: 09.04.2019 12:20

9 квітня 2019 року в конференц-залі районної ради першим заступником голови районної державної адміністрації Олегом Боровським було проведено робочу нараду із головами органів місцевого самоврядування Тульчинського району. Питання винесене на нараду стосувалося проведення весняного призову на території району. Районний військовий комісар майор Сватко Р.В. ознайомив присутніх із станом справ щодо виконання наряду поставок призовників визначених Вінницьким обласним військовим комісаріатом.

Під час обговорення проведення оповіщення призовників, за місцем проживання, виникло багато спірних запитань. Враховуючи побажання присутніх, було розроблено механізм щодо виконання завдань поставлених Вінницьким обласним військовим комісаріатом.