Робочий візит до Богданівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст

Дата: 06.12.2018 15:40

За дорученням голови Тульчинської райдержадміністрації Чуби В.В., перший заступник голови райдержадміністрації Боровський О.В., в.о. відділу освіти і спорту райдержадміністрації Чепернатий С.В. відвідали з робочим візитом Богданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Мета візиту була багатофункціональний: керівники ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу вивчили стан реалізації заходів з енергозбереження, переконалися з завершення проекту-переможця Обласного Конкурсу розвитку тергромад (Переможець Богданівська сільська рада) з капітального ремонту спортивної зали здійснено моніторинг реалізації Концепції «Нова українська школа», відзначили позитивні моменти з цієї низки питань та зробили ряд зауважень та пропозицій. Приємно вразив гостей показовий виступ багаторазових учасників змагань із військово-прикладних дисциплін клубу «Юний десантник». Під час експрес наради з колективом закладу було вручено оргтехніку(кольоровий принтер, сканер, ксерокс, ноутбук, ламінатор) від голови адміністрації Чуби В.В.