Робочий візит експертів DESPRO

Дата: 22.04.2016 16:26

У рамках підтримки проекту Інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами у Тульчинському районі 21-22 квітня 2016 року відбувся моніторинговий візит експертів DESPRO до району.

З боку DESPRO у візиті взяли участь: Андре Ольшевскі – експерт Skat consulting (Швейцарія), В’ячеслав Сороковський та Андрій Артов - експерти DESPRO.

Зустріч відбулася за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, представника Тульчинської міської ради Василя Бояра у громадах м.Тульчина, с.Кинашева та с.Суворовського, відвідано комунальне підприємство «Тульчинкомунсервіс» та міський полігон ТПВ.

Учасниками зустрічі обговорено результати виконання Стратегії за 2015 рік та план дій у 2016 році, поводження з вторинною сировиною, план дій та їх обсяг на полігоні ТПВФото без опису