Робота по виявленню “нелегальних” перевізників триває

Дата: 24.05.2018 16:47

Сьогодні, 24.05.2018 року, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, за участю членів комісії, яка створена згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 07.08.2017 року №231 «Про склад комісії з контролю за станом пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Тульчинському районі», відбулося чергове засідання, де обговорено результати роботи по виявленню нелегальних пасажирських перевізників, що здійснюють пасажироперевезення без належних документів та нехтують правилами надання якісних послуг пасажирам, про що складено відповідні акти.

З перевізниками проведено відповідну роз’яснювальну роботу та наголошено на дотримання Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів Україна від 18 лютого 1997 року № 176 із змінами.