Робота робочої групи з подолання наслідків негоди

Дата: 20.05.2019 11:29

На виконання доручення голови райдержадміністрації Чуби В.В. щодо звернень жителів с.Кинашів, с.Зарічне та м.Тульчина про нанесення збитків погодними умовами від 19 травня 2019 року розпорядженням «Про робочу групу із визначення впливу негоди на території району від 19 травня 2019 року» №161 від 20.05.2019 року було утворено робочу групу, яку очолив перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський.
На засіданні робочої групи прийнято рішення щодо негайного обстеження об’єктів щодо яких надійшло звернення громадян та відповідного реагування служб цивільного захисту.
За результатами обстеження робочою групою органам місцевого самоврядування буде направлено пропозиції для подолання наслідків негоди.