Робота робочої мобільної групи

Дата: 19.11.2018 08:34

В рамках діяльності мобільних робочих груп із надання адресних соціальних послуг в територіальних громадах сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та забезпечення взаємодії суб’єктів соціальної роботи, Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації, селищним головою та секретарем, 13.11.2018 року проведено відвідування сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, що проживають на території смт. Кирнасівка. Проведено обстеження в 3 сім’ях, в яких виховується 9 дітей. За результатами складено відповідні акти, та питання щодо створення належних умов проживання дітей буде розглянуто на черговому засіданні опікунської ради при виконавчому комітеті Кирнасівської селищної ради.