Робота з проблемними сім’ями

Дата: 22.11.2013 15:48

21 листопада 2013 року відбулось чергове засідання координаційної Ради з питань здійснення соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, в якому взяли участь начальники управлінь, відділів та служб району, соціальні педагоги, психологи представники навчальних закладів та фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Голова Ради – заступник голови райдержадміністрації Колібабчук М.І.
На засіданні розглядались питання зняття з обліку сімей, які опинились в складних життєвих обставинах; взяття під соціальний супровід сімей, які опинились в складних життєвих обставинах; питання взаємодії соціальних служб у вирішенні питань здоров’я матерів та дітей у Тульчинському районі. З зазначених питань доповідали фахівці із соціальної роботи Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завідувач сектором охорони здоров’я райдержадміністрації Роспутна Г.Г. та заступник головного лікаря з питань охорони материнства та дитинства ЦРЛ Петрунько Г.Д.