Рятувальники Вінниччини розпочали розгортання пунктів обігріву населення

Дата: 24.01.2014 10:13

У зв’язку з настанням сильних морозів, на Вінниччині розпочалися роботи із встановлення пунктів обігріву. 23 січня рятувальниками УДСНС у Вінницькій області встановлено два намети в обласному центрі в районі Центрального мосту через р. Південний Буг. Заплановано також провести аналогічні заходи в усіх районних центрах регіону.
Організацію життєзабезпечення зазначених об’єктів здійснюється у тісній співпраці з органами влади, іншими відомствами, громадськими та волонтерськими організаціями.
Від сьогодні пункти обігріву працюватимуть у цілодобовому режимі. Вони забезпечені польовою кухнею, пічним опаленням, продуктами харчування. За необхідності людям надаватиметься перша медична допомога.
Крім того, в населених пунктах, що знаходяться поблизу автотрас державного та обласного значення, на випадок виникнення снігових заметів пожежно-рятувальними підрозділами днями буде визначено місця тимчасового обігріву людей (школи, клуби, придорожні кафе тощо).