Припиняєте діяльність, що підлягає патентуванню: кого і коли повідомляти?

Дата: 05.06.2013 12:18

ДПІ у Тульчинському районі нагадує, що відповідно до ПК юридичні та фізичні особи – підприємці, які надають побутові послуги, реалізують товари у пунктах продажу, здійснюють торгівлю валютними цінностями та діяльність у сфері розваг, зобов’язані сплачувати збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності. При цьому, для здійснення такої діяльності вони повинні придбати торговий патент шляхом подання заявки до територіального органу Міндоходів за місцем сплати збору. Якщо суб`єкт господарювання бажає припинити діяльність, що підлягає патентуванню, то він має письмово повідомити про це відповідний територіальний орган Міндоходів до 15 числа місяця, що передує звітному. Таким чином, останнім днем подання письмового повідомлення про припинення такої діяльності є 14 число місяця, що передує звітному.