Щодо декларації акцизного податку

Дата: 24.02.2015 08:46

Департамент контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Державної фіскальної служби України листом від 20.02.2015 року №5741/7/99-99-21-05-17 повідомляє про розміщення на офіційному сайті ДФС України оновленого програмного забезпечення для подання Декларацій акцизного податку в електронному вигляді за адресою: Головна/Електронна Звітність/Платникам податків про електронну звітність/Програмне забезпечення /ОПЗ-програмне забезпечення по формуванню та подачі платниками податків податкової звітності та реєстру отриманих та виданих податкових накладних до органів ДПС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку.

Також у зазначеному листі, Департамент контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Державної фіскальної служби України повідомляє, що у зв’язку з набранням чинності нової форми Декларації акцизного податку (наказ МФУ від 23.01.2015 №14), а також доопрацюванням на даний час програмного забезпечення, на сьогодні готується роз’яснення щодо незастосування до платників акцизного податку штрафних санкцій за несвоєчасне подання та/або подання не за формою Декларації за січень.