Щодо додаткової відпустки учасникам бойових дій, інвалідам війни

Дата: 25.11.2015 11:35

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації у зв’язку з численними зверненнями підприємств, установ і організацій району, учасників бойових дій щодо соціальних гарантій при наданні відповідно до ст.16-2 Закону України «Про відпустки», ст. 77-2 Кодексу законів про працю України додаткової відпустки із збереженням заробітної плати учасникам бойових дій, інвалідам війни тривалістю 14 календарних днів на рік, а саме: чи продовжується вищезазначена відпустка у разі тимчасової непрацездатності працівника, чи виплачується компенсація за невикористану відпустку у разі звільнення працівника, чи продовжується дана відпустка на святкові та неробочі дні, повідомляє, що зазначена відпустка не належить до виду щорічних, які установлені ст. 4 Закону України «Про відпустки», а тому вона не переноситься (не продовжується) у разі тимчасової непрацездатності, не компенсується у разі звільнення і при визначенні тривалості такої відпустки святкові і неробочі дні враховуються.