Щодо оголошених тендерів та інвестиційних проектів

Дата: 17.06.2015 09:23

З метою оперативного інформування Міністерство закордонних справ України повідомляє про оголошені у травні ц.р. тендери та інвестиційні проекти у Греції, Кіпрі, Сербії а також Грузії (залізнична галузь, фармацевтика, медичне обладнання, закупівля спецодягу), Іраку (будівництво «Великого порту Ель-Фао»), Йорданії (енергетика, інфраструктура), Малаві (інвестиційні пропозиції), Сербії (енергетика), Словаччині (інфраструктура, енергетика, промислове обладнання, фармацевтика, послуги), Узбекистані (тендери НХК «УЗБЕКНАФТОГАЗ»), Чехії (вироблення проекту комплексних земельних робіт, енергетика), у яких можуть взяти участь українські компанії, а також пропозиції по налагодженню співробітництва з компаніями Данії (високоточне зварювання алюмінієвих конструкцій та деталей) Сенегалу (поставки мінеральних добрив та насіннєвого зерна) та Тунісу (постачання живих тварин).

МЗС України також надіслало інформацію щодо міжнародних ярмарково-виставкових заходів та форумів в Пакистані, ПАР, Фінляндії а також Ірані (гірничовидобувна промисловість), Катарі (сільське господарство), Кенії (глобальний саміт підприємців), Малаві (інвестиційний форум) та ПАР (залізнична галузь).

У разі зацікавленості щодо отримання додаткової інформації необхідно зв’язуватись з Посольствами України у відповідних державах (http:// mfa.gov.ua/ua/about-mfa/abroad/embassies).