Щодо проведення повірки засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінення

Дата: 25.03.2015 10:28

Департамент цивільного захисту облдержадміністрації повідомляє, що 2-3 квітня 2015 року виїзною бригадою спеціалістів ДП "Київоблстандартметрологія" будуть проводитись роботи по повірці дозиметричних та радіометричних приладів.
Прийом приладів на повірку від підприємств та організацій м. Вінниця та Вінницької області буде здійснюватись за адресою: м. Вінниця, вул. Володарського, 26 – Департамент цивільного захисту обласної державної адміністрації.
Роботи по повірці будуть виконуватись при наявності гарантійного листа з вказаними банківськими реквізитами (якщо підприємство є платником податку на додану вартість – копію свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ).
Прошу забезпечити заздалегідь надання гарантійних листів для оформлення фінансових документів до ДП "Київоблстандартметрологія" (вул. Січневого прориву, 84, м. Біла Церква, Київської області, 09113, тел./факс (0456) 347544, E-mail: ion@centr.bedst.kiev.ua).
В повірку будуть прийматися прилади в належному стані, укомплектовані елементами живлення та технічною документацією.
Вартість повірки визначається рахунком виписаним ДП "Київоблстандартметрологія"згідно гарантійного листа Замовника.
Оплата за повірку здійснюється за наданим Замовнику рахунком (актами).
Платіжні реквізити: р/р 26005231600400 АТ «УкрСиббанк», МФО 351005, код ЄДРПОУ 02568087, ІПН № 025680810279, свідоцтво № 14175164.