Щодо співпраці в сфері інженерно–технічних послуг у галузях водного господарства та електроенергетики

Дата: 05.11.2015 12:05

На адресу управління міжнародного співробітництва облдержадміністрації надійшов лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо співпраці в сфері інженерно – технічних послуг у галузях водного господарства та електроенергетики №4232-06/35313-06 від 23.10.15 р. З метою реалізації експортного потенціалу Вінницької області і розширення зовнішніх ринків збуту товарів вітчизняних товаровиробників управління повідомляє наступне.

За інформацією Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні іранська компанія з експорту обладнання та послуг у галузі водної індустрії та електроенергетики «САНІР» готова співпрацювати із підприємствами України. В разі зацікавленості більш детальна інформація на сайті : http://www.sunir.com/