Сектор цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами застерігає

Дата: 27.12.2017 08:22

Незабаром громадяни України святкуватимуть новорічні свята, тому аби не зіпсувати святковий настрій нагадуємо про заходи безпеки у поводженні з піротехнічними виробами. Суворо дотримуйтесь основних правил безпеки:

• Не купуйте петарди і феєрверки на стихійних ринках, а тільки в магазинах, що мають держліцензію на продаж піротехніки.
• Не підходьте до місця проведення феєрверку (салюту) ближче ніж на 300-400 м.
• Не збирайте залишки ракет, що впали на землю, оскільки вони можуть вибухнути у вас в руках.
• Кожен виріб має бути забезпечений інструкцією українською мовою, яка містить обмеження в користуванні за віком і правила утилізації.
• Бавлячись з уже купленою піротехнікою, не намагайтеся дізнатися, що знаходиться всередині ракети, адже така цікавість може коштувати вам життя чи здоровя.
• Не запускайте ракети біля будівель, а тим більше всередині них.
• До будь-якого піротехнічного виробу не можна підходити раніше, ніж через дві хвилини після закінчення його роботи. А до багатозарядних краще не підходити ще довше.