Семінар для військовослужбовців та учасників АТО

Дата: 31.01.2019 16:40

31 січня 2019 року в інформаційному класі Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості пройшов профінформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО.
Директор центру зайнятості Лідія Малюта ознайомила безробітних з соціальними послугами, які надає служба зайнятості та висловила подяку кожному, хто долучився до захисту держави у такий складний період.
Перший заступник військового комісаріату територіальної оборони Тульчинського району Каленник Олег ознайомив присутніх з професіями, які користуються попитом у військовій частині, соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи росту, матеріальне забезпечення; соціальний захист, пільги військовослужбовцям .
Учасники заходу мали змогу ознайомитись з актуальними на ринку праці професіями та спеціальностями та розширили уявлення про шляхи успішної професійної адаптації в сучасних умовах.
Так у заході взяло участь всього 11 безробітних.