Семінар з головами місцевих рад

Дата: 12.03.2015 08:53

11 березня 2015 року районною радою та райдержадміністрацією в м. Тульчині проведено семінар-нараду сільських, селищних, міського голів. В роботі семінару взяли участь в.о. голови районної ради Віталій Вільчинський, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, начальник управління економіки райдержадміністрації Юлія Дудкевич, Андрій Кавунець – директор ресурсно-інформаційного центру розвитку громад Громади Вінниччини, який проінформував очільників громад з питань:
- Про активізацію грантової діяльності;
- Про дванадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад;
- Про обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
З інформацією «Про роботи з експертизи проектної документації на будівництво» виступив директор філії ДП «Укрдержекспертиза» у Вінницькій області Діденко В.М. Також, в роботі семінару взяли участь представники Вінницької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» - Пуздемір М.М., Кононова С.Ю., Мохник В.А., які спілкувалися з питань розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості Вінниччини.