Семінар-практикум по розгляду нововведень по адмініструванню єдиного внеску на загальнообо»язкове державне соціальне страхування

Дата: 23.06.2015 09:11

З метою забезпечення комфортних умов для платників єдиного соціального внеску при поданні звітності в електронному вигляді, податківцями Тульчинського району в четвер 18 червня був проведений семінар-практикум по розгляду нововведень по адмініструванню єдиного внеску на загальнообо»язкове державне соціальне страхування .

Фахівці податкової служби разом з представниками сервісного центру детально, на прикладах, пояснили застосування понижуючого коефіцієнта, дотримання умов , правильність розрахунку показників. Основним питанням – порядок формування та правильність подання податкової звітності форми № Д4 за травень - формування основних реквізитів таблиць, донарахування єдиного внеску у різних випадках, нарахування середнього заробітку мобілізованим працівникам, порядок обрахування ЄСВ перехідних відпускних, лікарняних та декретних, правильність виправлення помилок у звіті.

Семінар відбувся у приміщенні Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ при численній кількості платників.