Серйозна увага – біженцям з Криму

Дата: 28.03.2014 14:17

27 березня 2014 року дитячий санаторій «Подільський Артек» відвідав голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник разом з уповноваженими представниками Міжнародної організації з міграції, регіонального представництва Верховного комісара ООН у справах біженців, Вінницької обласної юридичної асоціації, правозахисної організації «Джерело надії», Народного майдану з Вінниці, Генерального консульства Польщі у Вінниці тощо.
Поважних гостей зустрічали перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, керівники ряду структурних підрозділів нашої райдержадміністрації, директор дитячого закладу Петро Мазур, керівник татарської громади Ісмаїл та інші.
Станом на цей день в санаторії перебували 146 осіб з Криму, в т.ч. 73 дитини, 50 жінок. Для 25 дітей шкільного віку організовано навчання, яким опікується директор Заозерненської ЗШ Людмила Невеселюк. Працює виїзний стоматологічний кабінет для дорослих і дітей. Забезпечується необхідне харчування та ряд інших послуг.
Мета візиту – моніторинг ситуації, щоб надати конкретну допомогу та підтримку на міжнародному рівні.