XVІ Всеукраїнський юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті Михайла Опалінського

Дата: 12.05.2016 14:13

29-30 квітня 2016 року в спортивному комплексі «Колос» ( м. Тульчин) проводився XVI традиційний Всеукраїнський юнацький Турнір з вільної боротьби, приурочений пам’яті тренера Михайла Опалінського.
В змаганнях брали участь юнаки 2000-2001; 2002-2003; 2004-2007 р.н.в п’ятнадцяти вагових категоріях. За грамоти, медалі, кубки і цінні подарунки боролися збірні команди: Республіка Молдова (м.Бричани), вихованці районної ДЮСШ, які навчаються в Київському вищому училищі фізичної культури і спорту, м.Кельменці (Чернівецької обл.), м.Тальне (Черкаської обл.), м.Балта (Одеської обл.), м.Вінниця, м.Тростянець, м. Ямпіль, м.Тульчин. Загальна кількість учасників - 132 чол.
На урочистому відкритті змагань серед запрошених був присутній завідувач сектором молоді та спорту РДА Сергій Чепернатий, який привітав учасників змагань, представників та тренерів команд і всіх присутніх в залі. З вітальним словом звернувся до всіх учасників спортивного форуму директор районної ДЮСШ Алім Чорній.
Серед почесних гостей турніру були присутні вихованці спортивної школи - майстри спорту з вільної боротьби: Ричко Руслан та Драмарецький Сергій, які урочисто відкрили турнір підняттям Державного прапора України.
Загалом змагання пройшли на високому організаційному рівні, матеріально-технічне забезпечення та інвентар відповідав повністю проведенню змагань даного рівня відповідно, до правил з вільної боротьби. Приємно відзначити, що два борцівських килими, на яких проводились поєдинки, обслуговували фахові судді м.Тульчина:
Ратушняк Сергій Миколайович, Олянишин Руслан Олексійович, Соловей Олександр Леонідович, Склярук Василь Кирилович, Чорній Алім Іванович, Руденко Вячеслав Володимирович. Організатори турніру вдячні суддям, міському голові м.Тульчина Валерію Весняному, депутатам міської ради-членам бюджетної комісії і голові комісії Юрію Швейбишу.
Адже всі добре розуміють, що вкладати кошти в фізичний розвиток підростаючого покоління, виховання патріотичних почуттів - це інвестиції в майбутнє нашої країни. До речі, радіоапаратуру для СК "Колос" подарував С.Чепернатий. Змагання проводились, як особиста першість. Наші вихованці вибороли 3 золотих, 4 срібних і 11 бронзових медалей.
I м.посіли: Бриндуляк Іван - 35 кг. Михайліна Ігор - 38 кг. Ричко Роман – 85 кг.
II м.посіли: Зозуляк Владислав-85 кг. Кіт Ярослав - 66 кг. Муха Ігор - 50 кг. Макодзеба Василь- 42 кг.
III м.посіли: Сірома Максим - 23 кг. Носов Володимир - 23 кг. Полупанов Денис - 26 Накорнеев Ілля - 29 кг. Накорнеев Веніамін – 32кг. Олянишин Артур- 35 кг. Гнатенко Антон- 35 кг.Юрченко Григорій-38 кг. Михальченко Данило-47 кг. Носулько Сергій-85 кг. Рудкевич Богдан-38 кг.
Тренери:Опалінський Л.А., Ратушняк С.М., Олянишин Р.О., Склярук В.К., Чорній А.І.