Шахраї прикидаються керівниками Міндоходів і вимагають надати „матеріальну допомогу”

Дата: 03.06.2014 10:12

Протягом квітня-травня 2014 року на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені керівників територіальних підрозділів Міністерства доходів і зборів України.
Так, невідомі особи з проханням надати „матеріальну допомогу” в зв’язку із перевіркою інспекції, здійснюють дзвінки на номери телефонів, як службові, так і домашні (мобільні) суб’єктів господарювання, при цьому в більшості випадків, називаються начальниками територіальних підрозділів Головного управління Міндоходів у Вінницькій області.
Для того, щоб запобігти можливим фактам дискредитації підрозділів Міністерства доходів і зборів України, просимо суб’єктів господарювання, у разі встановлення подібних фактів, негайно повідомляти на телефон „довіри” ((0432) 660205) управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області, для перевірки та вжиття необхідних заходів.
За матеріалами управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області