Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки у власних помешканнях!

Дата: 24.07.2017 11:02

Тульчинський районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області звертається до Вас з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки.
Щодня підрозділи ГУ ДСНС України у Вінницькій області ліквідовують десятки пожеж на території області, значна частка яких виникає у житловому секторі.
Так, з початку року на території області виникло понад 1468 пожеж, на яких загинуло 44 людини та постраждала 21.
З початку 2017 року на території Тульчинського району трапилось 43 пожеж, більшість яких у житловому секторі, на яких загинуло 4 людини, травмовано 1 людину.
Останній випадок трапився 18 липня 2017 року в м. Тульчин, де через відсутність газу жінка згадала про піч у літній кухні, яка була вкрай захаращена одягом та різними домашніми речами, а на горищі було сіно біля димаря, внаслідок загорання даних речей будівля наповнилася їдким димом, який мабуть і став причиною смерті 59-річної жінки.
Зазвичай причиною виникнення загорань у житловому секторі є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі також часто призводять до пожеж у побуті та як наслідок загибелі людей.
Рятувальники Тульчинсщини вкотре застерігають громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:
- не паліть у ліжку;
- слідкуйте за станом та справністю електромережі;
- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими електроприлади;
- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електричні прилади великої потужності.
Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.
Будьте обережні з вогнем, та не випробовуйте долю!