Шановні представники органів місцевого самоврядування!

Дата: 05.12.2013 16:25

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування. Це свято, до якого причетні сотні людей нашого району котрі трудяться на нелегкій, відповідальній, самоврядній ниві – сільські, селищні, міський голови, депутати різних рівнів, працівники виконавчих апаратів місцевих рад, ті, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню в українському суспільстві принципів народовладдя, демократії. Всі ми – одна родина, в якої спільна мета, спільні інтереси, єдине теперішнє і майбутнє – це наша рідна Тульчинщина, це наша незалежна Україна. Нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити кожну територіальну громаду самодостатньою та здатною повноцінно вирішувати актуальні питання громад.

То ж прийміть наші сердечні вітання з нагоди професійного свята та щиру подяку за самовіддану працю, високий професіоналізм і вірність обов’язку.

Від усього серця бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, нових вагомих здобутків як на ниві народовладдя, так і у всіх ваших трудах та починаннях в ім’я розквіту рідного краю, зростання добробуту всього українського народу!

Упевненості вам і віри у краще майбутнє, процвітання, Божої благодаті та всіляких земних гараздів!

Зі святом Вас!

З повагою,