Шановні споживачі електричної енергії!

Дата: 06.10.2016 14:20

Сьогодні в Україні склалася напружена ситуація з поставки палива на теплові електростанції та збільшення споживання потужності в години максимуму навантаження об’єднаної енергетичної системи України. Просимо споживачів електричної енергії, в тому числі населення, самостійно зменшити величину споживання потужності в період з 8 до 22 години доби, а особливо в години пікового навантаження з 8.00 до 11.00 та з 17.00 до 22.00 годин по можливості не використовувати потужні побутові прилади такі як: електричний камін, бойлер для нагріву води, пральні машини, електроплити, електродуховки, кондиціонери та інше, що дасть можливість зменшити тривалість та частоту можливих відключень електроенергії при нестачі потужності та обсягів згідно графіків ГОЕ, ГОД, ГАВ, СГАВ.
Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі виникнення аварійної ситуації Тульчинські ЕМ будуть змушені обмежувати постачання електричної енергії згідно графіків аварійного та погодинного відключення споживачів електроенергії.
Адміністрація СО «Тульчинські електричні мережі»