Шановні тульчинці, дорогі друзі!

Дата: 15.09.2017 15:58

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх з чудовим святом – Днем міста.
Старовинне, величне і водночас вічно молоде містечко Тульчин – це наша спільна доля і маленька Батьківщина. Згідно історичних джерел Тульчину - 410 років. Він прославлений у праці і мистецтві роботящими руками і світлим розумом своїх жителів та численних земляків за межами району, в ближньому і далекому зарубіжжі, яких деякий час тому об’єднала громадська організація «Тульчинське земляцтво». Зараз тульчинці гідно виконують свій військовий обов’язок в зоні проведення АТО, виборюють право народу України на демократичне, європейське майбутнє.
Віримо, що всі економічні, культурні, соціальні досягнення тульчинців з часом лише примножаться, а проблеми будуть поступово ліквідовані. Всі ми гуртом повинні зробити рідне місто чистим, гарним, зручним і щасливим. Для цього потрібні не лише великі кошти, але і добра воля кожного жителя Тульчина, кожного його небайдужого земляка.
З нагоди Дня міста Тульчина зичимо всім міцного здоров’я, щастя і добра, успіхів у праці та навчанні, миру і процвітання на героїчній українській землі!.
Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний
Голова районної ради Олексій Авраменко