Шановні жителі Тульчинського району!

Дата: 29.10.2014 08:54

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 року №296 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014-2015 років» Вінницькій області затверджені граничні обсяги споживання природного газу в розрізі категорій споживачів у серпні 2014 року- березні 2015 року.
З метою дотримання доведених загальних обсягів газоспоживання обласною державною адміністрацією сформовано та затверджено пооб’єктний розподіл обсягів споживання природного газу на вищезгадані місяці . В даних обсягах передбачено скорочення споживання на 30% від минулорічного.
Районна державна адміністрація звертається до всіх категорій споживачів бути заощадливими у використанні природного газу та активніше впроваджувати альтернативні види опалення.