Схід громадян в Холодівській територіальній громаді

Дата: 04.03.2019 14:20

Сьогодні голова районної державної адміністрації Віталій Чуба відвідав схід громадян Холодівської територіальної громади.
На зустрічі також були присутні заступник голови районної ради Надія Григорьєва, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач, начальник Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Алла Мельник, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Валентина Плаксій, головний лікар РЦ ПМСД Віталій Нечипорук, головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації Тетяна Бакума, головний спеціаліст сектору культури і туризму райдержадміністрації Наталія Справник, начальник загального відділу районної ради Олександр Данилюк та дільничний інспектор Анатолій Бездітний.
Основна мета зустрічі – проведення роз’яснень населенню з актуальних питань монетизації субсидій та пенсійного забезпечення громадян, адже з березня розпочнеться індексація пенсій та виплата субсидій у готівковій формі.
У Холодівському сільському будинку культури зібралося 111 жителів громади.
Увазі присутніх було запропоновано відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», в якому відображено основні досягнення області в різних сферах впродовж минулого року.
У своєму виступі голова районної державної адміністрації Віталій Чуба інформував жителів громади про те, що зроблено в районі у 2018 році та ознайомив із перспективами розвитку на 2019 рік. Також окреслив плани щодо найболючішого питання – ремонту місцевих доріг.
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач пояснив жителям громади, як відбуватиметься виплата субсидій у готівковій формі: «У березні 2019 року буде проведена виплата готівкою субсидій, щоб оплатити комунальні послуги за лютий». Відповідне рішення було прийнято Кабінетом Міністрів України 6 лютого 2019 року.
Начальник Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Алла Мельник ознайомила з основними принципами пенсійної реформи.
З 1 березня 2019 року пенсії будуть автоматично перераховані, а середній розмір підвищення складе 255 гривень. Але це не означає, що всі отримають однаково по 255 гривень, адже кошти розподіляються відповідно до формули. Реальне підвищення буде не менше, ніж 100 грн.
Алла Мельник наголосила на доплаті до пенсійних виплат для тих пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, але через малий розмір заробітку мають низьку пенсію.
Про діяльність Холодівської територіальної громади прозвітував сільський голова Юрій Деркач, який зосередив увагу на основних питаннях: ремонт доріг, вуличне освітлення, водозабезпечення, благоустрій території.
Про стан правопорядку на території Холодівської сільської ради доповів дільничний офіцер поліції, старший лейтенант Бездітний Анатолій Михайлович.
На запитання жителів села Холодівка по виплаті за земельні паї та допомогу пайовикам дав вичерпну відповідь директор філії ТОВ «Зернопродукт МХП» Леонтюк Сергій Васильович.
Представники районної влади, на завершення зустрічі, дали вичерпні відповіді на запитання, що турбували жителів громади.
В ході робочої поїздки голова райдержадміністрації Віталій Чуба відвідав СФГ «Вікторія» - голова Панич Михайло Павлович. На думку керівника району, саме такі підприємства сприяють соціально-економічному розвитку села, забезпечують робочі місця і підтримують соціальну сферу.