Схід громадян в с.Петрашівка Печерської сільської ради

Дата: 27.02.2019 14:59

Сьогодні голова райдержадміністрації Віталій Чуба відвідав Печерську територіальну громаду (село Петрашівка), де відбувся схід громадян за місцем проживання.
На сході громадян також були присутні заступник голови районної ради Надія Григорьєва, начальник Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Алла Мельник, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Нечипорук, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Валентина Плаксій, головний спеціаліст сектору культури і туризму райдержадміністрації Наталія Справник та представники правоохоронних органів.
Віталій Чуба підкреслив, що основна мета зустрічі – вивчення проблем і потреб громади, проведення роз’яснень населенню з актуальних питань монетизації субсидій, пенсійного забезпечення громадян, адже з березня розпочнеться індексація пенсій та виплата субсидій у готівковій формі.
Увазі присутніх було запропоновано відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», в якому відображено основні досягнення області в різних сферах впродовж минулого року.
У своєму виступі голова районної державної адміністрації Віталій Чуба інформував населення про те, що зроблено в районі у 2018 році та ознайомив із перспективами розвитку на 2019 рік.
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач роз’яснив жителям громади, як відбуватиметься виплата субсидій у готівковій формі. Також наголосив на тому, що хто отримує пенсію через Укрпошту субсидію доставлять разом з пенсією працівники Укрпошти.
Про підвищення пенсій з 1 березня 2019 року жителям громади розповіла начальник Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Алла Мельник.
Про діяльність Печерської територіальної громади прозвітував сільський голова Остапчук Вадим Володимирович, який зосередив увагу на основних питаннях: ремонт доріг, вуличне освітлення, водозабезпечення, інтернет-зв'язок та приватизація земельних ділянок працівників соціальної сфери.
Представники районної влади на завершення зустрічі дали вичерпні відповіді на всі запитання.
По завершенню заходу відбулось громадське покладання квітів до могили Героя Соціалістичної праці Кальницького Івана Сергійовича.