Штормове попередження !!!

Дата: 08.02.2018 12:22

Сектор цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території Вінницької області очікуються складні погодні умови протягом 8-9 лютого 2018 року (сильний сніг, мокрий сніг, місцями хуртовини, місцями ожеледь, місцями налипання мокрого снігу, місцями посилення вітру 15-20м/с.).
Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства.
Сільським, селищним, міському головам забезпечити функціонування об’єктів життєдіяльності на період погіршення погодних умов. Просимо без потреби не використовувати приватний легковий та вантажний транспорт.