Скажемо тоталітаризму – ні!

Дата: 19.05.2014 14:31

16 травня 2014 року в Тульчинській районній бібліотеці відбулось засідання «круглого столу» з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій. В заході взяли участь голова райдержадміністрації Галина Григорівна Роспутна, представники районної ради, відділів освіти, культури і туризму, сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю райдержадміністрації, бібліотеки, краєзнавчого музею, навчальних закладів м. Тульчина, районних ЗМІ.
Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх жертв тоталітаризму, ознайомилися з краєзнавчими матеріалами на цю тему, з бібліографічним переглядом відповідної літератури, обмінялися думками з приводу історичних уроків та сучасної ситуації в Україні.