Скоро новий навчальний рік у районі

Дата: 29.08.2014 16:30

З 18 по 22 серпня 2014 року проведено районний огляд готовності дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району до нового навчального року. Комісія відзначила серйозну роботу педагогічних колективів та ефективну діяльність керівників освітянських закладів. За належну організацію роботи та якісну підготовку закладів до початку 2014-2015 н.р. ряд шкіл нагороджені грамотами відділу освіти Тульчинської районної державної адміністрації. Грамоти отримали керівники таких загальноосвітніх навчальних закладів: Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.. №1, Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.№2, НВК ЗШ І-ІІІ ст.. №3-гімназії, Тиманівської ЗШ І-ІІІ ст.., Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ст, Печерської ЗШ І-ІІІ ст.., Зарічненської ЗШ І-ІІ ст.., Суворовської ЗШ І-ІІІ ст. №1, Мазурівської ЗШ І-ІІ ст.., Михайлівської ЗШ І-ІІ ст.