Словацько-Український бізнес форум

Дата: 02.02.2016 09:46

26-28 квітня в м. Кошице Словаччина проходитиме «Словацько-Український бізнес форум» (SUBF).

Форум пройде під егідою Мінекономіки СР. Головними організаторами є: зі словацького боку – Кошицька торгово-промислова палата, Словацько-американська торгова палата та Промислові парки Словаччини; з українського – ТПП України Асоціація промислових парків України.

Передбачається, що участь у SUBF візьмуть представники ділових кіл США, які виявляють значний інтерес до України.

Учасникам форуму надається можливість провести презентацію своєї продукції, виробничих можливостей, обговорити з потенційними партнерами можливості співпраці, участь у тендерах, пропозиції щодо створення спільних підприємств в таких галузях як машинобудування, автомобільна промисловість, енергетика і сфера інформаційних технологій, туризм.

Вступний внесок для участі в SUBF становить 25-30 євро.

Також зазначаємо, що авіакомпанія “CZECH airlines” надає учасникам форуму знижки на авіапереліт за маршрутом Київ-Кошице (вартість квитка в обидві сторони становить 150 євро). Проживання в готелі передбачається з наданням відповідної знижки (від 30 до 90 євро).

З додатковою інформацією звертатися до контактних осіб:

Ольга Попова, заступник управління міжнародних зав’язків ТПП України, тел: +38 044 278-09-30, e-mail: pon-ier@ucci.org.ua;

Оксана Кицун, радник ПУ в СР, тел: +421259202823, e-mail: oksana.kytsun@mfa.gov.ua, emb_sk@mfa.gov.ua;

Едуард Бураш, директор Словацько-європейського культурного центру, тел: +421556250142, fax:+421556250142, mobil: +421905539926, e-mail: feman@stonline.sk.